מכשירשמיעה.קום

שתפו עם חברים! Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

   שירות חדשני באתר הבית שלנו פשוט וקל להגיע לאתר שלנו. כל מה שצריך זה לרשום בשורת הכתובת מכשירשמיעה.קום(מתאים לדפדפן Internet Explorer 7 ומעלה או FireFox 2 ומעלה)

   

   

   

 • מי אנחנומכון שמיעה ודיבור, אדוט בע"מ, היא חברה בבעלות משפחתית העוסקת בבדיקות שמיעה, טיפולי דיבור, שיווק מכשירי שמיעה ועזרים, ייצור אוזניות ואטמים ומכירת סוללות. 
  למד עוד…
 • מכשירי שמיעהאנחנו מציעים מגוון רחב של מכשירי השמיעה. ניתן להתאים מכשירים זעירים ביותר הממוקמים עמוק בתוך תעלת האוזן ומכשירים גדולים המורכבים מאחורי האוזן. אצלנו תמצאו את כל סוגי המכשירים.
  למד עוד…
 • אטמי אזנייםאדוט בע"מ מציעה לך מגוון רחב של אטמי אוזניים. בין האטמים שונים ניתן למצוא אטמים למניעת חדירת מים אשר מיוצרים לפי מידת האוזניים שלך, אטמים להנחתת רעש ברמות שונות ואטמים סטנדרטיים להנחתת רעש סלקטיבית.

   

המדריך היומי

איך לשמור על מכשיר השמיעה

לאחר שרכשתם את מכשיר השמיעה צריך להתחיל בתהליך הלמידה שכולל בתוכו גם את ההוראות הקיימות לשמירה על המכשיר. כידוע, מכשיר השמיעה הינו מוצר טכנולוגי מן המתקדמים, הרגישים והיקרים שיש. לכן עלינו לעשות כל שביכולתנו על מנת לשמור עליו.  למד עוד…