מכשירי שמיעה עמידים לרטיבות

שתפו עם חברים! Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

סדרת Nios S H20- מכשירים מהימנים ואיכותיים לילדים ולבני-נוער
מכשירי ה-Nios S H2O הינם מכשירים קטנים מאחורי האוזן, אשר ניתן להתאים עם אוזניה רגילה או בהתאמה פתוחה, בהתאם לגילו ולמצבו השמיעתי של המשתמש. מכשירים אלו מאפשרים לילדים ולבני-נוער ליהנות משמיעה איכותית ותפיסת דיבור טובה יותר. הם מושתתים על הטכנולוגיות העדכניות ביותר של פלטפורמת SPICE+, לרבות הנחתת רעשים מתקדמת, הסתגלות לסביבות משתנות, וכן דחיסת תדרים (SoundRecover). למעשה זהו הפתרון האידיאלי עבור ילדים עם ירידות שמיעה קלות עד חמורות. בהתאם לצרכיהם של ילדים, שהינם פעילים יותר ומרבים לשחק ולהשתולל, מכשיר זה מאפשר גם עמידות גבוהה במיוחד ללחות ואבק . (IP 6.7 תקן האטימות לרטיבות ולאבק – זהו הציון הגבוה ביותר שהתקבל למכשיר שמיעה)

בנוסף לכל המאפיינים הללו, מכשירים אלו מציעים גם מצב T, חיבור למקלט FM אינטגרלי וכן קישוריות אלחוטית מלאה. הקישוריות מאפשרת תקשורת בין מכשירי השמיעה, וגם עם אביזרי עזר ייעודיים להאזנה באיכות גבוהה במיוחד למקורות שמע כגון טלפונים סלולריים, נגני MP3, קונסולות משחקים וכו' (באמצעות ComPilot או iCom).

סדרת מכשירי Nios S H2O כוללת שני דגמים, בשתי רמות תחכום ומחיר. מבחינת תכונותיהם, מקביל ה-Nios S H2O III למכשיר ה-Cassia M H2O, וה-Nios S V H20 ל-Solana M H2O.

לחץ כאן למעבר לדף הסדרה באתר היצרן

סדרת מכשירי Naida
בישראל ישנם מכשירי שמיעה ללקויי שמיעה בכל טווח הגילאים, החל מילדים קטנים, דרך צעירים ועד למבוגרים. על אף איכותם, יעלותם וטיבם של מכשירי שמיעה אלה, חסרונם הגדול הוא ברגישותם הרבה למים ולרטיבות. טיפה זעירה ביותר של גשם, זיעה או "שפריץ" קטן של מים, עלולים לפגוע ביעילותו של המכשיר ואף להוציאו מכלל שימוש.

מכשירי שמיעה אלו מסוג נאידה (Naida) של חברת פונאק (Phonak) השוויצרית, מיועדים ללקויי שמיעה בעלי ירידה בשמיעה ברמה בינונית עד עמוקה, בכל טווח הגילאים. המכשירים מכילים בתוכם chip מתקדם ביותר, המאפשר התאמת המכשירים באופן מדוייק לצרכיו האשיים והשונים של כל משתמש.
מכשירי השמיעה מסוג נאידה עובדים באופן אדפטיבי, כלומר הם נענים באופן מיידי לשינויים המתרחשים בסביבה, ומתאימים עצמם לצרכיו האישיים של המשתמש בהתאם לקולות ולצלילים המשתנים סביבו.

עמידותם יוצאת הדופן למים של מכשירי שמיעה אלה היא דבר חשוב ביותר עבור לקויי שמיעה מכיוון שכל טיפה  של מים או חשיפה לרטיבות כלשהיא, עלולה להוציא את המכשיר מכלל שימוש. מכשירים אלו מצויינים בעיקר לילדים לקויי שמיעה, מכיוון שילד הוא ילד. הוא משתולל ומזיע ומן הסתם קצת פחות אחראי וזהיר. וזה בהחלט מובן. הורים רבים חרדים כל הזמן לתקינות מכשיר השמיעה של ילדם, ומכשירים מיוחדים אלו מספקים יותר נחת ופחות דאגות להורים.

מכשירי שמיעה אלו אמנם עמידים במים, אך אינם מיועדים לרחצה ולשחייה.